Iсторія

1993 рiк.

Коли пiсля довготривалих знущань над гiтарою Олександр Мiщенко (вiн же Шура) нарештi навчився вичавлювати iз багатостраждального iнструмента два - три бiльш-меньш пристойних акорди, тодi i народилася нова зiрка.
Бринчати годинами вдома та дратувати сусiдiв було вже не цiкаво, тому й народилась iдея зiбрати свою банду та почати пiдкорювти українську панк-сцену.
До першого складу гурту, який на той час мав назву "Покос" увiйшли Слава Бондарьков (гiтара) , Веталь (бас) та Кот (барабани).

1994 рiк.

З гурту пiшов соло-гiтарист (Слава Бондарьков), репетицiї зупиняються, починається застiй. Ближче до зими знаходиться новий гiтарист, їм стає Недешев Владiслав (вiн же Слiпий) вiн вносить свiжий подих в творчiсть, репетицiї вiдновлюються, все вже не здається так погано.

1995 рiк.

Слiпий вже повноцiнний член групи. Матерiалу вже достатньо i гурт вирушає на першi гастролi до Бiлої Церкви на фестиваль "Музичний Фонтан". В електричцi було придумано нову назву - "Лiкування Кульбабками" i на фестi хлопцi грають вже пiд новою назвою. Для першого разу виступ можна навiть назвати вдалим, хтось навiть аплодував, звичайно про нiякi призовi мiсця мова не йшла.

1996 рiк.

На прикiнцi зими Шура з Слiпим вирiшують записати всi напрацьованi за цей час пiснi. За браком коштiв та апаратури все це робиться в домашнiх умовах на компьютерi (i286) з саморобною звуковою платою "Соwox" та касетному магнiтофонi "Орель". Так пiсля мiсячних пологiв з'являється перший альбом -"Вальс Изнутри".
Надихнувшись першою перемогою хлопцi починають готуватися до концертних висупiв. Приблизно в цей же час до гурту приходять ритм-гiтарист Карпенко Юра (вiн же Карась) та барабанщик Гнатенко Саша. В жовтнi цього року пiсля довгих пошукiв концертного майданчика всеж було знайдено клЮб "Барви" де i вiдбувся виступ "Лiкування Кульбабками" разом з гуртом "Л.Х.В.Р."

1997 рiк.

Барабанщик Гнатенко Саша йде з гурту, його мiсце займає Стеченко Олексiй (вiн же Заяц) який працює на той час вчителем працi в однiй iз Київських шкiл. Гурт перебирається до нього в пiдсобку i починає системнi репетицiї, готуючись до майбутнiх виступiв. Паралельно йде робота над новим альбомом "Надо ль буду Я?" який побачив свiт у жовтнi того ж року. Запис знову проходив в домашнiх умовах, але з дещо бiльшим студiйним потенцiалом. Презентацiю альбому провели "на ура" в клЮбi "Барви" разом з пивом та iншими приколами.

1998 рiк.

Постiйнi репетицiї та концерти. Одним з памятних виступiв був концерт на День народження гурту все в тому ж клЮбi "Барви", який вже встиг стати постiйним концертним майданчиком гурту. "Лiкування Кульбабками" своїми виступами поздоровляли: "Рутенiя", "Чувацький Шлях", "Л.Х.В.Р."
Також хочеться згадати концерт в клЮбi "Яма" (мiсто Рiвне) в жовтнi цього ж року. Пiд час виступу декiлька разiв вирубався струм на сценi, але це зовсiм не зiпсувало враження вiд концерту. Все було в кращих панкiвських традицiях.
Наступнi два роки гурт або переїзжав з мiсця на мiсце в пошуках бази для репетицiй або давав нечастi концерти.

2000 рiк.

Гурт знову зазнав змiну складу. Пiшли Карась (ритм-гiтара) та Слiпий (соло-гiтара). Мiсце соло-гiтариста посiв Тарасов Руслан (Вадiм) з гурту "Чувацький Шлях". З приходом Вадiма "Лiкування Кульбабками" зазнало сильної змiни в звучаннi. Хлопцi експериментують з живими iнструменами, роблять новi аранжування старих пiсень.
Пiсля пiвроку роботи свiт побачив новий альбом, який отримав назву "Как Боги!".

2001 рiк.

У "Лiкування Кульбабками" настали скрутнi часи. В серединi року гурт остаточно загубив базу для репетицiй, до то го ж Веталь (бас) вирiшив залишити гурт. Наступнi п'ять рокiв проходять в периодичних змiнах басистiв ( їх за цев час змiнилося чотири) та змiнi репетицiйної бази.

2005 рiк.

У зв'язку з неможливiстю концертувати "Лiкування Кульбабками" вдається до студiйної роботи, записуються новi пiснi, в тому числi i ремiкс на пiсню гурту "Вiй" "Фокстрот льотчик" яка повинна з'явитися на платiвцi "Вiй tribute", та до десятирiччя гурту було пересведено та записано компiляцiю з старих та нових пiсень "Лiкування Кульбабками - 10 рокiв".

2006 рiк.

Нарештi знайдено постiйного басиста, їм стам Дмитро Криворотенко. Йде робота над новим альбомом та новою концертною програмою яка була презентована у клубі "Барви"

2007 рік.

Після останнього концерту та презентації синглу "Пісні старих пердунів" гурт призупнияє творчу та концертну діяльність.

 

2008-2014 роки.

Гурт існує віртуально. ремастерингуються альбоми, відео та зводяться недозаписані пісні та відеокліпи

 

2018...

У 2018 до гурту приєднався Євген Мілютін. Гурт почав активно виступати по клубам м.Києва.